Biuro rachunkowe Golden Kite
Biuro Rachunkowe

Golden Kite Sp. z o.o.

O firmie Golden Kite Sp. z o.o
Kim jesteśmy?

O firmie Biuro rachunkowe Golden Kite Sp. z o.o

Biuro Rachunkowe Golden Kite Sp. z o.o powstało na bazie ponad 10 letnich doświadczeń zawodowych. Jest to nowoczesne biuro rachunkowe, którego celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa klienta z zakresu księgowości i płac.
Masz do nas pytania?

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, tylko napisz już teraz,
a my Ci pomożemy!
Skontaktuj się z nami

Poznaj nasz GOLDEN TEAM!

Dorota Kania

Dorota Kania

Główna księgowa
Prezes zarządu
dkania@goldenkite.pl
Anna Sapeta

Anna Sapeta

Główna księgowa
Członek zarządu
asapeta@goldenkite.pl
Anna Sojka

Anna Sojka

Główna księgowa
 
asojka@goldenkite.pl
Katarzyna Nowakowska

Katarzyna Nowakowska

Specjalista do spraw kadrowo-płacowych i BHP
 
knowakowska@goldenkite.pl
Joanna Chołko

Joanna Chołko

Księgowa
 
acholko@goldenkite.pl
Agata Karczewska

Agata Karczewska

Księgowa
 
akarczewska@goldenkite.pl
Agnieszka Koraczyńska

Agnieszka Koraczyńska

Księgowa
 
akoraczynska@goldenkite.pl
Izabela Bystrek

Izabela Bystrek

Księgowa
 
ibystrek@goldenkite.pl