Biuro rachunkowe Golden Kite
Strona główna / Dlaczego my

O firmie Biuro Rachunkowe Golden Kite Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Golden Kite Sp. z o.o. powstało na bazie ponad 10 letnich doświadczeń zawodowych. Jest to nowoczesne biuro rachunkowe, którego celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa klienta z zakresu księgowości i płac. Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej Firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić swoją działalność gospodarczą, pozostawiając sprawy rachunkowo-księgowe profesjonalistom. Biuro świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi dla małych i średnich firm borykających się ze skomplikowanymi przepisami prawno-podatkowymi oraz przepisami z zakresu ubezpieczeń społecznych. Biuro podejmuje współpracę zarówno z osobami zamierzającymi otworzyć działalność gospodarczą, jak również z przedsiębiorcami już działającymi. Reprezentujemy naszych Klientów przed organami Urzędów Skarbowych i ZUS.

Zakres usług:

Prowadzenie pełnej księgowości, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej, obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia z ZUS, rozliczenia roczne, rozliczenia ulg budowlanych, pomoc w rejestracji nowych podmiotów gospodarczych i wyborze formy opodatkowania, oferujemy pomocw wyborze najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie zatrudniania pracowników.

Cennik usług:

Wszystkie ceny usług biura negocjowane są indywidualnie z każdym podatnikiem. Ceny ustalane są ryczałtowo i zależą od pracochłonności, ilości zapisów w miesiącu, formy prawnej prowadzonej działalności oraz trudności rozliczenia dokumentów. W sprawie wyceny usług dla Twojej firmy prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontakowego. Dojazd do klienta – GRATIS!