Biuro rachunkowe Golden Kite
Strona główna / Oferta / Outsourcing księgowości

Outsourcing księgowości

Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na przekazanie obsługi księgowej zewnętrznemu podmiotowi. Mit kosztowności tego rozwiązania jest łatwy do obalenia, a coraz powszechniej znane są fakty – outsourcing księgowości generuje realne oszczędności i odczuwalne zyski jakościowe.

Pojęcie Outsourcing księgowości dotyczy nie tylko całkowitego powierzenia księgowości w ręce biura rachunkowego. To również idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy pracownik działu księgowego przebywa na długim urlopie, np. zdrowotnym, czy macierzyńskim. Biuro rachunkowe Golden Kite oferuje usługi ograniczone czasowo, w tym outsourcing księgowowości na godziny. Jest to forma współpracy dostępna i coraz bardziej doceniana przez firmy, których siedzibą znajduje się w Bielsko-Białej i okolicach.

Outsourcing księgowości – zaradność przez oszczędzanie

Obniżenie kosztów prowadzenia księgowości dzięki zleceniu jej zewnętrznej firmie to fakt. Dział wewnętrznej księgowości ma zapewne swoje plusy, choć często okazuje się po prostu nieopłacalny. Księgowość prowadzona przez biuro rachunkowe wiąże się z obniżeniem całkowitych kosztów prowadzenia firmy i usprawnieniem jej działania. Outsourcing księgowości oznacza też jedną, miesięczną, stałą, zryczałtowaną kwotę do zapłacenia za usługi księgowe. Inne oszczędności płynące z księgowości zewnętrznej wynikają między innymi z:

  • braku konieczności zakupu i aktualizacji oprogramowania księgowo-finansowego,
  • braku konieczności organizacji stanowiska pracy – od zatrudnienia pracownika, po wyposażenie jego stanowiska pracy i potrzebne szkolenia,
  • brak konieczności posiadania odpowiedniej przestrzeni do archiwizacji dokumentów.

Jedna usługa – wiele korzyści

Outsourcing księgowości to jeszcze inna korzyść, której wycenić się nie da. Biuro księgowe to zespół ekspertów, doskonale uzupełniających się pod względem kompetencji i specjalizacji. Właśnie takim miejscem jest biuro rachunkowe Golden Kite – niezawodny partner w biznesie.

Biuro rachunkowe Golden Kite – outsourcing księgowości

Interdyscyplinarne doświadczenie, wszechstronna wiedza poparta certyfikatami i licencjami, a także nieprzeciętne zaangażowanie – to wszystko oferuje biuro rachunkowe Golden Kite – doradca i partner biznesowy.

Zapraszamy do współpracy – przejdź na wyższy poziom biznesu.